Praca dla Web developer Webmaster Projektant stron / Programista Nysa

Lumi Technology

Nysa, opolskie

Opis stanowiska pracy

Firma Lumi Technology z Nysy o zasięgu międzynarodowym Lumi.pl stawia na nowoczesne rozwiązania z dziedziny aplikacji i serwisów Internetowych. W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby, która chciały by dołączyć do naszego zespołu.

Osoba zatrudniona na stanowisku Web developer /Webmaster odpowiedzialna będzie za projektowanie i wykonywanie aplikacji internetowych w oparciu o najnowsze technologie programowania (strony, blogi, portale, szablony). Jak również za rozwój istniejących aplikacji i systemów oraz tworzenie nowych serwisów i portali internetowych.

Również możliwość pracy dla studentów dziennych i zaocznych.

Wymagania

Wymagania:

- umiejętność składania layoutów stron internetowych

- bardzo dobra znajomość CMSa WORDPRESS

- znajomość języka PHP 5/7+

- bardzo dobra znajomość HTML5 oraz CSS3

- znajomość baz danych MySQL

- kreatywność i poczucie estetyki

- znajomość technologii internetowych związanych z tworzeniem nowoczesnych stron (JavaScript, DHTML, Ajax, itp.)

- umiejętność pracy w zespole i komunikatywność

Dodatkowym atutem będzie:

- znajomość Bootstrap 3+

- znajomość WooCommerce

- doświadczenie w pracy z różnymi systemami CMS: Drupal, Joomla, Presta, Magento, itd

Oferujemy

  • praca na podstawie umowy o pracę;
  • udział w realizacji projektów dla międzynarodowych Klientów
  • pracę z nowymi technologiami i rozwiązaniami w branży internetowej
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • samodzielna praca w młodym ambitnym zespole

Zainteresowane osoby zachęcamy do przesłania CV oraz portfolio

Prezentacja firmy

Firma Lumi Technology stawia na nowoczesne rozwiązania z dziedziny aplik... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca Internet / e-commerce, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Project Management