Praca dla studenta Uczelni Technicznej – zdobądź zawód!

LeasingTeam Sp. z o.o.

Poznań, Luboń, Sady, wielkopolskie

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań, Luboń, Sady
Nr ref.: 0024235
Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

Poszukujemy kandydatów:
  • Nastawionych na rozwój w kierunku technicznym, chcących zdobyć praktyczne umiejętności z nadzorowania maszyn oraz urządzeń (usuwania usterek, wykonywanie przeglądów)
  • Posiadających wykształcenie techniczne preferowane kierunki to (elektryka, mechanika i budowa maszyn, bądź pokrewne) - zapraszamy do udziału w rekrutacji również osoby uczące się!
  • Chcących rozwijać się w zawodzie w stabilnym przedsiębiorstwie oferującym szerokie perspektywy
  • Dobrze czujących się w pracy w zespole oraz nastawionym na zdobywanie wiedzy i umiejętności
  • Mile wdzianie są uprawnienia SEP.

Oczekiwania:

Jeśli odpowiedziałeś TAK na powyższe oczekiwania to
  • Otrzymasz możliwość pracy w znanej Firmie nastawionej na długotrwała współpracę
  • Będziesz mógł wykorzystać wiedzę zdobytą na studiach
  • Otrzymasz samodzielne stanowisko po okresie wdrożeniu w tym umowę o pracę bezpośrednio u Klienta
  • Bogaty pakiet socjalny w tym m.in. MULTISPORT oraz wakacje pod gruszą
  • PREMIE - wypłacane co miesiąc
  • Rozwój w kierunku, który Ciebie interesuje!
  • Możliwość uczestnictwa w licznych szkoleniach dopasowanych do oczekiwań pracowników
  • Pracę w zgranym zespole doświadczonych, wykształconych pracowników, nastawionych na wzajemną pomoc.

Oferta:

Jeśli chcesz porozmawiać o nowych możliwość jakie oferuje nasz Klient zadzwoń: 500 063 658

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.