praca dla spawacza gazowego, NIEMCY, Turyngia

ERFURT , zagranica

Fachowcy Firmy Meyer Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Fachowcy Firmy Meyer jest oddziałem niemieckiej firmy Meyer Fachkräfte z siedzibą w Erfurcie.

Dla naszego klienta w Niemczech poszukujemy kandydatów na stanowisko: Spawacza

Zadania na stanowisku:

- wykonywanie spoin spawalnicznych metodą gazową na rurach wykorzystywanych w systemach grzewczych

Oferujemy:

- legalne zatrudnienie w ramach niemieckiej umowy o pracę

- system szkoleń stanowiskowych przygotowujących do wykonywania zadań na w/w stanowisku

- bezpłatne zakwaterowanie

- stabilne zatrudnienie u renomowanego pracodawcy

- opiekę polskich konsultantów w odziale we Wrocławiu

Wymagania

Wymagania:

- aktulane uprawnienia do spwawania gazowego

- doswiadczenie w spawaniu tzw. czarnych rur

- znajomość branży związnej z systemami grzewczymi

- znajomość języka niemieckiego umożliwiająca zrozumienie poleceń kierowanych przez przełożonego

- wysoka motywacja do pracy

Prezentacja firmy

Denn wir bieten Ihnen:
Beendigung Ihrer Arbeitslosigkeit sofort und dauerhaft...
faire und pünktliche Lohnzahlung entsprechend der Tarifgarantie des iGZ und DGB mit Urlaubs- und Weihnachtsgeld und sonstigen sozialen Leistungen
(übertarifliche Zulagen je nach Einsatz)
Erwerb fachpraktischer und fachtheoretischer Qualifizierung an Ihrem künftigen Arbeitsplatz
persönliche Vor-Ort-Betreuung durch unsere kompetenten Teams
Unterstützung beim Erstellen Ihrer Bewerbungsunterlagen
Wir machen Sie fit für den Job!
Mit unserem Partner, der GeAT Akademie, bereiten wir Sie optimal auf Ihren qualifizierten Einsatz im neuen Job vor:

Auffrischung und Erweiterung Ihrer vorhandenen Berufskenntnisse
Qualifizierungsangebote (individuell)
Schulung zu Arbeitsschutz und -sicherheit
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
08/11/2013
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne