Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 23/02/2018.

Praca dla ślusarzy, spawaczy, operatorów nawijarki, magazynierów

Słupsk, pomorskie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: Słupsk
Numer referencyjny: SŁ/10/2017/GDA

Dla światowego lidera w projektowaniu i produkcji zbiorników ciśnieniowych pilnie zatrudnimy:

ślusarzy - stawka 15,50 zł brutto + nagroda uznaniowa, praca na dwie zmiany (6-14 i 14-22);

- spawaczy ręcznych i operatorów urządzeń spawalniczych z aktualnymi uprawnieniami w metodzie 135 - od 18,00 zł brutto + nagroda uznaniowa, stawka ustalana indywidualnie po zrobieniu próbki pracy, praca na trzy zmiany (6-14, 14-22, 22-6);

- pracowników pomocniczych (zawieszanie, czyszczenie, pakowanie zbiorników), stawka 14,50 zł brutto + nagroda uznaniowa, praca na trzy zmiany (6-14, 14-22, 22-6);

- operatora nawijarki włókna węglowego - od 15,50 zł brutto + nagroda uznaniowa, stawka zależy od umiejętności, mile widziana osoba  z kursem operatora obrabiarek sterowanych numerycznie.

Zainteresowanych proszę o przesłanie CV.

Prosimy o dodanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

Gi GROUP jest jedną z najbardziej doświadczonych agencji pracy tymczasowej i doradztwa... personalnego (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia 570). Pierwsze kroki stawialiśmy w 1999 roku w Katowicach, obecnie mamy swoje oddziały już w całej Polsce. W marcu 2007 staliśmy się częścią największej włoskiej grupy w sektorze usług związanych z HR.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
16/02/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji