Praca dla Ślusarza i Spawacza w Niemczech, bez jęz. niemieckiego

HR Work Force Sp. z o.o.

50-155 Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

MAXI JOB Sp. z o.o. BIS Spółka komandytowa dynamicznie rozwijająca się firma doradcza na rynku pracy tymczasowej z siedzibą we Wrocławiu. Z numerem certyfikatu o dokonaniu wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 26811

Dla jednego z naszych stałych klientów, niemieckiej firmy zajmującej się produkcją kontenerów do recyklingu poszukujemy pracowników do pracy, na stanowisku:

Miejsce pracy: Niemcy, Meppen

Główne zadania:

·         Spawanie całych kontenerów do recyklingu

·         Spawanie ceowników i dwuteowników hutniczych

·         Spawanie metodą MIG/MAG

·         Prace ślusarskie: wiercenie, cięcie i gięcie blach

Wymagania:

·         Doświadczenie w pracy na stanowisku Spawacza i/lub Ślusarza

·         Własne auto do wyjazdu

·         Odpowiedzialności i chęci do pracy

·         Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz

Oferujemy:

·         Umowę o pracę tymczasową

·         Stawka godzinowa 18,5 € brutto/h + dodatki

Dodatki:

+25% za godziny nadliczbowe

+25% za godziny wieczorne (od 22:00 do 06:00)

+100% za godziny w niedzielę i święta

·         Praca w systemie 2-zmianowym

·         Darmowe zakwaterowanie

·         Zwrot kosztów dojazdu z Polski do Niemiec (pierwszy przejazd)

·         Premia za polecenie pracownika

·         Pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia

Prezentacja firmy

HR Work Force (APT6474) jest szybko i dynamicznie rozwijającą się... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/07/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
15 000PLN - 18 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy