Praca dla pomocnika dekarza w Niemczech

In-Serv Team Sp. z o.o.

61-751 Poznań, zagranica

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy za granicą. Jeśli jesteś doświadczonym pomocnikiem, posługujesz się językiem angielskim lub niemieckim i jesteś gotowy na nowe wyzwania poza granicami kraju, to ta propozycja jest dla Ciebie! Zapewniamy atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz możliwość rozwoju zawodowego! Nie zwlekaj, aplikuj już teraz!

Oferujemy:

  • Atrakcyjne zarobki 17 €/h brutto
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Umowa o pracę z niemieckim pracodawcą z pełnym pakietem socjalnym
  • Możliwość długofalowej współpracy
  • Pomoc w organizacji wyjazdu

Do Twoich najważniejszych obowiązków należeć będzie:

  • Prace stolarskie/dekarskie (więźby dachowe, rozbudowy z drewna, konstrukcje drewniane)
  • Renowacje dachów
  • Rozbiórki dachów

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lata
  • Doświadczenie w pracy z elektronicznymi maszynami ręcznymi
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Własne auto
  • Mile widziana znajomość j. niemieckiego

Prezentacja firmy

Współpraca z In-Serv Team to przede wszystkim bezpieczeństwo, gwarancja ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/04/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
12 000PLN - 13 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie