Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 19/12/2018.

Praca dla Pań i Panów na wakacje - atrakcyjna stawka, umowa o pracę i bezpłatny dojazd!

Skawina, Wadowice, Kraków, Myślenice, Zator, Witanowice, Dobczyce, małopolskie

Adecco Poland Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Zadania:
- Obsługa maszyn i urządzeń zgodnie z obowiązującymi procedurami pracy na linii produkcyjnej przy produkcji części samochodowych w systemie 4-brygadowym lub 3 - zmianowym od poniedziałku do piątku,

- Dbałość o jakość produkcji i stan techniczny maszyn oraz urządzeń

Wymagania:
- Dyspozycyjność do pracy w systemie 3 - zmianowym lub 4 - brygadowym,
- Motywacja do pracy.

Oferujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie - stawka godzinowa + dodatki za zmiany nocne, system 4 - brygadowy, pracę w niedzielę i święta, premia miesięczna!
- Dodatkowa premia 500 zł brutto za polecenie jednego Kandydata (nieograniczona liczba poleceń)!
- Umowę o pracę tymczasową,
- Bezpłatny dojazd do pracy z kilkunastu okolicznych miejscowości (m.in. Kraków, Wadowice, Witanowice, Dobczyce, Kalwaria Zebrzydowska, Skała, Zator, Stryszów, Palcza, Myślenice, Brody, Tłuczań i wiele innych- busy pracownicze),
- Możliwość zdobycia cennego doświadczenia,
- Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i możliwość rozwoju.

Oferta dotyczy pracy w Skawinie

Numer referencyjny: PW/06/2018/VAL

Adecco Poland Sp. z o.o. belongs to Adecco Group - the world’s leading provider of HR... solutions, we have a network of 5,100 branches, in over 60 countries and territories around the world. We have been present in Poland since 1994. In 2014, work through Adecco Poland found more than 46 000 people. Adecco Poland Sp. z o.o. is an Employment Agency (Certificate No. 364).   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
07/08/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji