Praca dla Operatora Suwnicy/ Żurawia - 19,50 - 20,50 zł/h + dodatki - Szczecin Dąbie - Stargard Szcz

Agencja Zatrudnienia KS Service

Stargard Szczeciński, zachodniopomorskie

Miejsce pracy: Stargard Szczeciński
Możemy zaoferować Ci:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • wynagrodzenie podstawowe w wysokości 20,50 zł/h brutto
  • dodatki za obecność (340 zł) i jakość pracy (0,50 zł/h)
  • po okresie próbnym awans na wyższe stanowisko i podwyżki
  • pakiet benefitów pozapłacowych: dofinansowanie szkoleń, karta spotowa, ubezpieczenie grupwe
  • świetną lokalizacje: Szczecin Dąbie - pod naszą firmę dotrzesz komunikacją miejską, a jeśli zdecydujesz się na dojazdy samochodem udostępnimy Ci parking pracowniczy

Zadania:
  • pakowanie towaru i przygotowywanie ich do wysyłki
  • obsługa suwnicy / żurawia

Jedyne czego oczekujemy to:
  • uprawnienia zezwalające na obsługę suwnicy (UDT)
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym (6-14 i 14-22, 22-6).

Benefity:
  • Świetna lokalizacja
  • Przyjazna Atmosfera
  • Umowa o pracę
  • Szkolenia
  • System premiowy
  • Rozwój
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy