Praca dla niań w Krakowie

Nanny Bell Kraków

31-047 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy doświadczonych opiekunek do pracy na stałe, na pół etatu i dorywczo.
Jaka powinna być... Niania Nanny Bell? Uśmiechnięta i chętna do zabaw - Nie znosimy nudy! Pomysłowa i otwarta na nowe zabawy. Posiadająca doświadczenie w opiece.
Wymagamy kreatywności i zamiłowania do rozwijania potencjału u dzieci.
Świetnie jeśli znasz język angielski oraz posiadasz dodatkowe talenty i zainteresowania.
Mile widziane są inne języki obce.
Oferujemy pracę w bardzo przyjaznej dzieciom i nianiom atmosferze. Stałe i pewne wynagrodzenie. Pakiet szkoleń.
Jeśli chcesz zostać Nianią Nanny Bell, wyślij kilka zdań o sobie, opis doświadczenia w pracy z dziećmi oraz nr kontaktowy, na adres mailowy @

Więcej informacji o nas na nannybell.pl

Prezentacja firmy

Jesteśmy Agencją Niań, która współpracuje wyłącznie z kreatywnymi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/03/2019
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
15PLN - 20PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Opieka nad dzieckiem