Praca dla Murarza w Niemczech

In-Serv Team Sp. z o.o.

61-751 Poznań, zagranica

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy murarza do pracy w Niemczech. Zapewniamy darmowy nocleg i stabilne zatrudnienie! Nie czekaj i aplikuj już teraz!

Oferujemy:

  • atrakcyjna stawka 15-17 € /h netto (NA RĘKĘ) w zależności od umiejętności
  • bezpieczny wyjazd - 100% wypłacalności przez naszą firmę
  • terminowe wypłaty
  • zwrot kosztu przejazdu do Niemiec
  • zdalna, szybka i bezpieczna rekrutacja
  • pomoc finansowa w formie zaliczki do 900 euro
  • ubezpieczenie zapewniające bezpłatną opiekę medyczną
  • możliwość rejestracji w ZUS
  • opłacone zakwaterowanie na miejscu
  • możliwość urlopów i zjazdów do Polski
  • opcja pracy w nadgodzinach - pełnopłatnych
  • podwyżka dla zaangażowanych i rzetelnych pracowników
  • gwarantowana wysoka premia za polecenie pracownika
  • długotrwała i legalna praca w Niemczech
  • stałe wsparcie polskiego koordynatora

Do Twoich najważniejszych obowiązków należeć będzie:

  • Murowanie domów wielorodzinnych i obiektów przemysłowych
  • Szalowanie
  • Zbrojenia
  • Prace betoniarskie

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 5 lat
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
  • mile widziane własne auto

Prezentacja firmy

Współpraca z In-Serv Team to przede wszystkim bezpieczeństwo, gwarancja ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/06/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Wynagrodzenie
12 000PLN - 13 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy