Praca dla magazynierów - od zaraz !!

During Polska Sp. z o. o.

Mysłowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Posiadasz uprawnienia na wózki widłowe z UDT? Szukasz pracy na terenie Mysłowic?

Aplikuj do nas! Mamy kilka stanowisk pracy dla:
--> magazynierów niskiego składowania
--> magazynierów w obsłudze wysokiego składowania (1-zmiana)
--> pracowników magazynowych z uprawnieniami na suwnice

Od kandydatów nie wymagamy doświadczenia!

Lokalizacja: Mysłowice

Zakres obowiązków:
- obsługa wózków widłowych w zakresie transportu komponentów i wyrobów gotowych
- załadunek i rozładunek
- uzupełnianie dokumentacji magazynowej
- pozostałe zlecone prace magazynowe

Oferujemy:
- umowę o pracę tymczasową z możliwością zatrudnienia bezpośrednio w strukturach klienta już po upływie 6 miesięcy
- stawkę podstawową (w zależności od stanowiska)
- premię frekwencyjną
- premię produkcyjną
- wzrost wynagrodzenia możliwy po upływie 3 i 6 przepracowanych miesiącach
- karte lunchową - około 150 zł brutto
- dodatki z tytułu umowy o pracę
- premie za polecenie pracownika do pracy - do 1250zł brutto
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego

Wymagania

- uprawnienia na wózek widłowy lub suwnice wydane z UDT - warunek konieczny

Prezentacja firmy

During Polska Sp. z o.o. (Nr Rej. Agencji 15357) – jest częścią holdingu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/05/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji