Praca dla kucharzy w Szwecji

In-Serv Team Sp. z o.o.

61-751 Poznań, zagranica

Opis stanowiska pracy

Szukasz pracy, w której będziesz mógł się rozwijać? Chcesz zdobyć nowe doświadczenie w branży hotelarskiej? Marzysz, żeby połączyć pracę ze zwiedzaniem nowych miejsc? Planujesz wyjechać, ale boisz się formalności? Jeśli chcesz szybko znaleźć pracę za granicą, zgłoś się do nas! Nie tylko znajdziemy idealną ofertę, ale będziemy wspierać Cię na każdym etapie naszej współpracy.

Podstawowe warunki współpracy:

  • Liczba godzin: 160h miesięcznie (możliwość nadgodzin)
  • Stawka: 13-15€/h na rękę
  • Termin: od zaraz
  • Miejscowość: okolice Sztokholmu

Do Twoich najważniejszych obowiązków należeć będzie:

  • praca na stanowisku samodzielnego kucharza
  • przygotowywanie posiłków a'la carte
  • przygotowywanie posiłków kuchnia szwedzka i międzynarodowa

Oferujemy:

  • Stawka 13-15€/h na rękę
  • Zatrudnienie na polskiej umowie + delegacje
  • stały kontakt z polskim koordynatorem
  • BEZPŁATNE ubezpieczenie na terenie Szwecji
  • Możliwość zakwaterowania
  • DARMOWY POSIŁEK PRACOWNICZY
  • Zagwarantowane wynagrodzenie do 15-ego dnia każdego miesiąca
  • Możliwość zwrotu kosztu pierwszego dojazdu do 200 €
  • Zaliczki przez pierwszy miesiąc współpracy
  • Zdalna, szybka i bezpieczna rekrutacja
  • Premia za polecenie pracownika

Wymagania

  • doświadczenie na stanowisku kucharza min. 3 lata
  • znajomość kuchni szwedzkiej
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

Prezentacja firmy

Współpraca z In-Serv Team to przede wszystkim bezpieczeństwo, gwarancja ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/06/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
10 500PLN - 12 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy