Praca dla kelnera / kelnerki za granicą

In-Serv Team Sp. z o.o.

61-751 Poznań, zagranica

Opis stanowiska pracy

Szukamy pracownika na stanowisko samodzielnego kelnera/kelnerki do pracy za granicą. Chcesz pracować za granicą i znasz dobrze j. angielski? Ta oferta pracy jest stworzona dla Ciebie!

Liczba godzin: powyżej 160h miesięcznie - możliwość dużej liczby godzin

Stawka: 9-11

Termin: 15.06.2023 - 31.08.2023

Miejscowość: Sydkoster

Do Twoich najważniejszych obowiązków należeć będzie:

  • obsługa gości według ustalonych standardów
  • przygotowywanie napojów i pozostałych potraw wydawanych z baru
  • utrzymanie porządku w miejscu pracy
  • dbanie o sprzęt

Oferujemy:

  • Stawka 9-11€/h na rękę
  • BEZPŁATNE zakwaterowanie
  • Możliwość wyżywienia
  • BEZPŁATNE ubezpieczenie na terenie Szwecji
  • Zatrudnienie na polskiej umowie + delegacje
  • Stały kontakt z polskim koordynatorem
  • Zagwarantowane wynagrodzenie do 15-ego dnia każdego miesiąca
  • Możliwość zwrotu kosztu pierwszego dojazdu do 200 €
  • Zaliczki przez pierwszy miesiąc współpracy
  • Zdalna, szybka i bezpieczna rekrutacja

Wymagania

  • doświadczenie w zawodzie min. 2 lata
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego
  • wysoka kultura osobista
  • punktualność
  • komunikatywność
  • pozytywne nastawienie do pracy

Prezentacja firmy

Współpraca z In-Serv Team to przede wszystkim bezpieczeństwo, gwarancja ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/07/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
11 000PLN - 13 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy