Praca dla Brukarza za granicą

In-Serv Team Sp. z o.o.

61-751 Poznań, zagranica

Opis stanowiska pracy

Szukasz pracy, w której będziesz mógł się rozwijać? Jesteś doświadczonym brukarzem? Planujesz wyjechać, ale boisz się formalności? Jeśli chcesz szybko znaleźć pracę za granicą, zgłoś się do nas! Nie tylko znajdziemy idealną ofertę, ale będziemy wspierać Cię na każdym etapie naszej współpracy!

Oferujemy:

  • atrakcyjna stawka  16-18€ /h netto (NA RĘKĘ) w zależności od umiejętności
  • bezpieczny wyjazd - 100% wypłacalności przez naszą firmę
  • terminowe wypłaty
  • zwrot kosztu przejazdu do Niemiec
  • zdalna, szybka i bezpieczna rekrutacja
  • pomoc finansowa w formie zaliczki do 900 euro
  • ubezpieczenie zapewniające bezpłatną opiekę medyczną
  • możliwość rejestracji w ZUS
  • opłacone zakwaterowanie na miejscu
  • możliwość urlopów i zjazdów do Polski
  • opcja pracy w nadgodzinach - pełnopłatnych
  • podwyżka dla zaangażowanych i rzetelnych pracowników
  • gwarantowana wysoka premia za polecenie pracownika
  • długotrwała i legalna praca w Niemczech
  • stałe wsparcie polskiego koordynatora

Do Twoich najważniejszych obowiązków należeć będzie:

  • Prace ziemne
  • Obsługa minikoparki
  • Kopanie
  • Przygotowanie podłoża pod bruk
  • Układanie kostki

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 5 lat
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
  • mile widziane własne auto

Prezentacja firmy

Współpraca z In-Serv Team to przede wszystkim bezpieczeństwo, gwarancja ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/06/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
11 500PLN - 13 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy