Praca biurowa z j. niemieckim (podstawowa komunikacja)

JOBME S.A.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

JobMe to firma powstała z pasji do branży HR oraz z chęci wniesienia na polski rynek rekrutacyjny nowych wartości i innowacji. Skutecznie dbamy o potrzeby naszych Kandydatów i Klientów kreując nowoczesne rozwiązania w obszarze HR, podnoszące efektywność prowadzonych projektów rekrutacyjnych. Z powodzeniem realizujemy ogólnopolskie projekty rekrutacji stałych oraz projekty doradcze i konsultingowe. Poznajmy się! JobMe!

Numer wpisu do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia: 14680.

Firma z Katowic, w związku z podjęciem współpracy z niemieckim kontrahentem, poszukuje pilnie osób do pracy na stanowisku pracownika biurowego ze znajomością języka niemieckiego:

Jeżeli:
• lubisz spokojną pracę
• nie masz problemu z podstawową obsługą komputera
• rozumiesz język niemiecki mówiony i pisany lub kiedyś uczyłeś się języka niemieckiego i znasz podstawy
• szukasz stabilnego zatrudnienia

Możesz podjąć pracę na umowę o pracę i pełny etat w godz. 8-16.00, gdzie:

• będziesz na co dzień pracował z komputerem i prostym programem komputerowym
• dowiesz się jak przetwarzać informacje i tworzyć zestawienia
• nauczysz się jeszcze lepiej posługiwać j. niemieckim, jeśli będziesz chciał

Oferujemy:
• jedyną taką pracę, gdzie masz stałą pensję i stałe zatrudnienie (umowa o pracę)
• terminowe wynagrodzenie podstawowe i premie regulaminowe
• profesjonalne wdrożenie do pracy i szkolenia z obsługi programu komputerowego
• bezpłatną naukę języka niemieckiego
• bardzo dobrą i przyjazną atmosferę
• ubezpieczenie na życie, Fundusz Świadczeń Socjalnych i tzw. wczasy pod gruszą, „wyprawka szkolna”, opieka medyczna i karta typu Multisport, bony świąteczne dwa razy w roku do wykorzystania na dowolne zakupy

Prezentacja firmy

JobMe to firma powstała z pasji do branży HR oraz z chęci wniesienia na ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat