Praca Biurowa OBSŁUGA Klienta

Inpol Sp. z o.o.

Piekary Śląskie, śląskie

Opis stanowiska pracy

Praca w biurze w Piekarach Śląskich - szybki dojazd z Katowic, Bytomia, Chorzowa i ościennych miast
Obowiązki:
Kontakty telefoniczne z firmami produkcyjnymi z branży przemysłowej, przygotowanie i wysyłanie ofert, informacji technicznych, rozmowy handlowe, poszukiwanie odbiorców, raportowanie, prace biurowe, Prowadzenie korespondencji. Wystawianie dokumentów przewozowych.
Praca w godzinach 8.00-16.00

Wymagania

Poszukujemy osób w dowolnym wieku, pozytywnie nastawionych, doświadczenie nie jest wymagane - wszystkiego Cię nauczymy
CV prosimy wysyłać z aktualnym zdjęciem.
Na tym etapie prosimy wyłącznie o kontakt mailowy. Skontaktujemy się tylko w wybranymi kandydatami.
Na terenie firmy w godzinach pracy obowiązuje zakaz palenia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prezentacja firmy

W branży maszyn pakujących działamy od kilku lat, sprzedajemy maszyny do... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/04/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Call Center / Telemarketing, Praca Obsługa klienta