Praca/ 3600 PLN po okresie próbnym

Zielona Góra, lubuskie

Adecco Poland Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Zależy Ci na pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku?
Interesuje cię praca OD ZARAZ!
Praca i rozwój w branży Automotive?
Zadzwoń do Nas aby poznać szczegóły oferty.

Do twoich zadań należeć będzie:

  • Obsługa maszyn produkcyjnych
  • Kontrolowanie jakości produktów
  • Poste prace manualne

Od Ciebie oczekujemy jedynie:

  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym (6-14; 14-22; 22-6)
  • Chęć do pracy i zaangażowanie
  • Mile widziane Panie jak i Panowie

Gwarantujemy:

  • Umowę o pracę (bezpośrednie zatrudnienie po 4 miesiącach)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie na poziomie 3600 PLN (po okresie próbnym)
  • Dofinansowanie do posiłków w firmowej kantynie
  • Praca w swobodnej atmosferze
  • Stabilne zatrudnienie
  • Praca na terenie Nowego Kisielina

Jeśli jesteś zainteresowany i chcesz poznać więcej szczegółów APLIKUJ lub ZADZWOŃ pod nr 723 330 748.
Poleć nas swoim znajomym!

Numer referencyjny: OU/13/01/2020/GRW/MP

Adecco Poland Sp. z o.o. belongs to Adecco Group - the world’s leading provider of HR... solutions, we have a network of 5,100 branches, in over 60 countries and territories around the world. We have been present in Poland since 1994. In 2014, work through Adecco Poland found more than 46 000 people. Adecco Poland Sp. z o.o. is an Employment Agency (Certificate No. 364).   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
22/01/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji