Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków
- obsługa klientów agencji w obszarze Brand i Product Communication
- przygotowywanie strategii i ich egzekucja
- budowanie relacji z klientem
- nadzór nad realizacji projektu
- planowanie działań
- inicjowanie aktywności
- monitoring efektów, reagowanie na obecną sytuację

Oferujemy
- praca w interdyscyplinarnym zespole specjalistów
- stabilne zatrudnienie i możliwość rozwoju (ścieżka kariery, szkolenia)
- samodzielność w działaniu
- atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym
- praca nad interesującymi projektami dla najbardziej prestiżowych klientów agencji

Wymagania

Wymagania:
- minimum roczne doświadczenie w komunikacji
- bardzo dobra znajomość narzędzi komunikacyjnych
- znajomość środowiska dziennikarzy i blogosfery
- lekkie pióro
- samodzielne prowadzenie działań
- dobra organizacja pracy
- umiejętność budowania relacji z klientem
- umiejętność analitycznego myślenia

Prezentacja firmy

Wills Integrated to nowoczesna, niezależna agencja marketingu zintegrowa... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Premie, dodatki:
kwartalne
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media