PR and Content Marketing Manager

Global4Net Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Global4Net to Software House działający na rynku polskim oraz zagranicznym. Znajdujemy się w centrum Wrocławia w biurowcu Thespian przy Rondzie Powstańców Śląskich, do tej pory zrealizowaliśmy blisko 200 projektów.

Nasze działania skupiają się w obszarze e-commerce, rozwijamy projekty z wykorzystaniem dobrych praktyk i wzorców projektowych.

PR, CONTENT AND MARKETING MANAGER

Miejsce pracy: Wrocław

Do obowiązków osoby zatrudnionej na powyższym stanowisku będzie należało:

  • Pisanie tekstów na bloga, tworzenie opisów, układanie treści do newsletter'ów
  • Redagowanie treści i przekazów marketingowych
  • Pisanie tekstów technicznych, związanych z ecommerce
  • Współpraca z innymi działami
  • Współtworzenie i realizacja strategii PR, marketingu i komunikacjii zewnętrznej
  • Przeprowadzanie analizy rynku biorąc pod uwagę działania konkurencji w obszarze e-commerce
  • Reprezentowanie firmy podczas targów i innych eventów zewnętrznych
  • Kontrolowanie udziału firmy w istotnych portalach i rankingach branży IT
  • Przeprowadzanie działań SEO/SEM, a także kampanii link-building i reklamowych w wybranych kanałach online
  • Koordynacja działań inbound marketingowych oraz wsparcie w procesach outboundowych

Wybranej osobie oferujemy:

  • Umowę o prace lub inną wybraną formę współpracy
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Możliwość rozwoju, szkolenia, certyfikaty
  • Dostęp do firmowej biblioteki, kursów
  • Pakiet medyczny, kartę Multisport, lekcje języka angielskiego
  • Imprezy integracyjne: wspólne wyjścia, wyjazdy
  • Pracę w biurze w centrum Wrocławia w biurowcu klasy A+

Wymagania

Podstawowymi wymaganiami w pracy na oferowanym stanowisku są:

Wykształcenie średnie
Posiadanie podstawowej wiedzy na temat SEO/SEM i chęć dalszego rozwoju
Zainteresowanie nowymi technologiami i chęć rozwoju w tej tematyce,
Bardzo dobra organizacja własnej pracy,
Dokładność, terminowość, zaangażowanie,
Znajomości ortografii i interpunkcji,
Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
Samodzielność i odpowiedzialność za realizowane projekty
Znajomość praktycznych narzędzi używanych w marketingu internetowym
Znajomość języka angieslkiego
Umiejętność pracy z mediami / blogerami / innymi content writerami
Dodatkowym atutem będzie posiadanie doświadczenia w marketingu B2B dla startup/new tech - może być po stronie klienta lub agencji

Prezentacja firmy

Global4Net to Sftware House od 7 lat działająca ny rynku polskim oraz za... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Praca w mediach / dziennikarstwo, Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja