Poszukujemy Kierowców C+E, Niemcy 1700-1900 Euro netto + diety

FallWork Sp. z o.o.

Niemcy, zagranica

FallWork Sp z o.o. (wpis do rej. nr 6231), to firma współpracująca z najbardziej wymagającymi Klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach jednocześnie starają się dopasować profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy.

Miejsce pracy: Niemcy

Dla naszego Klienta firmy spedycyjnej poszukujemy

Kierowców C+E

(z językami niemieckim lub angielskim)

Lokalizacja – Saarland, okolice Saarbrücken, Niemcy

Zakres obowiązków:

Transporty głównie na krótkich trasach Niemcy-Francja

  • Doświadczenie praktyczne na podobnym stanowisku
  • Znajomość j. niemieckiego lub j. angielskiego umożliwiająca rozumienie poleceń i realizowanie zadań
  • Prawo jazdy kat. C+E oraz karta kierowcy
  • Praca w systemie 4x1
  • Chęć długofalowego związania się z pracodawcą

Oferujemy:

  • Zatrudnienie bezpośrednie
  • Niemiecką umowę o pracę ze wszystkimi świadczeniami
  • Stabilną pracę. Pracodawca jest zainteresowany długofalowym zatrudnieniem
  • Wynagrodzenie 2500 euro brutto. W zależności od klasy podatkowej 1700- 1900 Euro netto)
  • Diety tygodniowe - do 150 euro netto dodatkowo
  • Nowoczesny tabor naczepy plandeka firanka oraz chłodnie z systemami satelitarnej kontroli temperatury
  • Bardzo dobre warunki socjalno-bytowe na terenie bazy transportowej (pomieszczenie socjalne, WC, prysznic, pralka automatyczna - wszystko dostępne dla kierowców w weekendy i dni pobytu w bazie)

Dołączysz do polskich kolegów, którzy pracują już w firmie.

Osoby zainteresowane zapraszamy do skierowania swojego CV lub informacji z kontaktem za pośrednictwem serwisu. Oferta dotyczy zatrudnienia stałego.

Nadsyłane dokumenty powinny zawierać klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

AP Fallwork Sp. z o.o. Nr Cert 6231

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.