Postaw na rozwój osobisty i zostań naszym DataBase Developer!

Poznań, wielkopolskie

Agencja Zatrudnienia KS Service

Opis stanowiska pracy

Specjalizujesz się w bazach danych?
  • Możesz się pochwalić minimum 2 letnim doświadczeniem na stanowisku programisty?
  • Twoja wiedza i doświadczenie z relacyjnymi bazami danych to wyższy level?
  • .Net Framework w wersji co najmniej 4.0 oraz język C# są Ci bardzo dobrze znane?
  • Zdolność analitycznego myślenia oraz sumienność i terminowość to cechy, z którymi się utożsamiasz?

W takim razie jesteś dla nas idelanym Kandydatem!

Zastanawiasz się jak możemy Cię nagrodzić za współpracę z nami? Już mówimy!
  • Dajemy Ci możliwość wyboru formy zatrudnienia- Umowa o pracę lub B2B!
  • Chcemy dać Ci wynagrodzenie, które sam sobie wynegocjujesz!
  • W trakcie trwania pandemii będziesz pracować w pełni zdalniepo zakończeniu pandemii proponujemy tryb mieszany - min. 2 dni  w tygodniu w biurze.
  • Interesuje Cię praca w zespołach SCRUM-owych? Proszę bardzo!
  • Rozwój osobisty jest dla Ciebie ważny? Oferujemy Ci cykliczne szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne!
  • Wiemy jak ważna jest integracja, dlatego po okresie pandemii będziemy organizować częste spotkania!

Jakie przygody czekają Cię podczas pracy u nas?
  • Pisanie zapytań raportowych do bazy PostgreSQL;
  • Utrzymanie obecnych raportów oraz weryfikacja uwag klientów;
  • Tworzenie raportów w JasperStudio, ale jeśli nie znasz tego środowiska, nic się nie martw, wprowadzimy Cię do niego!
  • Utrzymanie bazy danych!

Benefity:
  • Wysokie wynagrodzenie
  • Sprzęt do pracy
  • Umowa o pracę
  • Szkolenia
  • Imprezy firmowe
  • Rozwój

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia i... Doradztwa Personalnego, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254.
Ponad dziesięcioletnie doświadczenie firmy jest gwarantem skutecznej realizacji procesów rekrutacji w wielu branżach na wszystkich szczeblach kariery zawodowej umożliwiając efektywny dobór personelu.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
08/04/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Praca Internet / e-commerce , Praca Marketing / PR / Social Media