Pośrednik w obrocie nieruchomościami

Sambor Nieruchomości

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Opis

Nieruchomości to nasza pasja. Zatrudniamy coraz więcej zdolnych osób i inwestujemy w nowe technologie. Każdego dnia rozwijamy się dzięki Tobie i dla Ciebie. Każdy klient to dla nas nowy rozdział. Zawsze dokładnie poznajemy jego oczekiwania, ponieważ chcemy żeby nieruchomość, którą wybierze pasowała do jego charakteru i stylu życia. Jesteśmy prawdopodobnie najszybciej rozwijającą się agencją nieruchomości na Śląsku. Liczba klientów zadowolonych z naszych usług ciągle rośnie, ponieważ lubimy, kiedy nasi Klienci mieszkają lepiej. Dlatego każdego dnia realizujemy coraz więcej coraz ciekawszych transakcji. Zajmujemy się głównie wynajmem mieszkań z segmentu średniego i premium. Jednak współpracujemy także z developerami oraz z właścicielami mieszkań z rynku wtórnego stale poszerzając bazę nieruchomości na sprzedaż. W celu zapewnienia kompleksowej obsługi, oferujemy także dodatkowe usługi: home staging, wynajem dla firm + zarządzanie, certyfikaty energetyczne oraz wycena nieruchomości.

Opis stanowiska:
Obecnie poszukujemy osób na stanowisko Agent Nieruchomości. Szukamy kogoś, kto lubi zarabiać duże pieniądze i chce szybko je zdobyć. Dostajesz od nas komplet narzędzi i wsparcie merytoryczne, które pozwolą Ci znalezienie naprawdę dobrych transakcji. Jeśli potrafisz rozmawiać z ludźmi, umiesz być partnerem dla Klienta i chcesz osiągnąć sukces w firmie z ogromnymi ambicjami – to znaczy, że będziesz z nami.

Co będziesz robić:

- profesjonalne zdjęcia, filmy i plany mieszkań sprzętem najwyższej klasy,

- obsługiwać nieruchomości z segmentu średniego oraz wyższego,

- przygotowywać oferty oraz prowadzić prezentacje nieruchomości

- negocjować umowy

- uczestniczyć w procesie planowania i prowadzenia rozwoju firmy

- utrzymywać trwałe i dobre relacje z klientami

- obsługiwać klientów, poznawać ich potrzeby i oczekiwania względem nieruchomości

- oferować inne komplementarne usługi np. home staging, zarządzanie, świadectwa energetyczne.

Bardzo chętnie przyjmiemy do naszego zespołu studentów.

Wymagania: Od Ciebie oczekujemy:

- kreatywności, zaangażowania i zapału do pracy

- chęci osiągnięcia sukcesu

- umiejętności pracy z zespołem

- doświadczenia w sprzedaży i w samodzielnie prowadzonej obsłudze Klienta

- sprawnego zarządzania czasem własnym i innych osób

- umiejętności skutecznej komunikacji i pracy pod presją czasu

- umiejętności znajdowania rozwiązań i elastyczności w działaniu

- odpowiedzialności za wykonywaną pracę jak i jej efekty

- sprawnej obsługi pakietu Office.

Oferujemy:

- pracę w agencji nieruchomości o już stabilnej, ale ciągle rosnącej pozycji rynkowej - udział w ciekawych szkoleniach merytorycznych i sprzedażowych

- rozwój zawodowy

- możliwość rozwoju sieci biur

- wysokie zarobki

- jasny i korzystny system prowizyjny uzależniony od wyników pracy

- samodzielność i realizację wyzwań

Pamiętaj: "Nasz sukces to Twój sukces."

Wymagania

Przypominamy, że nadesłane dokumenty powinny zawierać klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z 29 sierpnia 1997 r., Dz.Ust. Nr 133 poz. 883.

Prezentacja firmy

Z dużą przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę naszej firmy dzi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/07/2021
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
2 000PLN - 15 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Tak
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing, Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie