Opis stanowiska pracy

POŚREDNIK NIERUCHOMOŚCI

Jeśli:

- lubisz sprzedaż jesteś osobą aktywną, dyspozycyjną i nie bojącą się wyzwań.
- potrafisz budować relacje ludźmi
- jesteś osobą zaangażowaną i wychodzisz z inicjatywą,
- chcesz mieć wysokie zarobki
- posiadasz wykształcenie średnie

Pomożemy Ci dołącz do nas !!!

Oferujemy:

- podstawę + atrakcyjny system prowizyjny ( zarobki w wysokości 2000 do 6000 zł netto)
- naukę sprzedaży od doświadczonych na rynku doradców nieruchomości
- kompleksowe szkolenie przygotowujące do rozpoczęcia pracy
- telefon, laptop, samochód służbowy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji tj. CV ze zdjęciem .

Prezentacja firmy

O FIRMIE

Alternatywa bis to profesjonalna agencja nieruchomości... specjalizująca się w sprzedaży mieszkań oraz w wynajmie mieszkań i pokoi.

Wizytówką naszej firmy jest profesjonalna obsługa klienta indywidualnego oraz biznesowego na najwyższym poziomie. Obejmuje ona kompleksową pomoc w przeprowadzeniu transakcji sprzedaży, kupna, najmu oraz wynajmu wszystkich typów nieruchomości: mieszkań, domów i działek oraz nieruchomości komercyjnych. Pracujemy w oparciu o standardy zawodowe i kodeks etyki pośrednika w obrocie nieruchomościami.

Współpracujemy z najlepszymi kancelariami notarialnymi, rzeczoznawcami i bankami udzielającymi kredytów hipotecznych. Gwarantujemy obsługę na najwyższym poziomie.

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą aktualną ofertą. Z przyjemnością spotkamy się w dogodnym dla Państwa miejscu i terminie by wysłuchać Państwa oczekiwań.

Licencja zawodowa w zakresie pośrednika w obrocie nieruchomościami nr 18704 nadana przez Ministra Infrastruktury.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
24/01/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Przedział wynagrodzenia:
2.400,00 zł - 7.150,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Praca Biuro / Dokumentacja , Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena , Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi , Praca Sprzedaż - Account Management , Praca Obsługa klienta