Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/22/3132

Obowiązki:

Portier podlega bezpośrednio Pełnomocnikowi ds. Ochrony Informacji Niejawnych.
Do zadań portiera należy:
1. Kontrola pojazdów wjeżdżających na lub wyjeżdżających z terenu CPSP (KW- 5319) pod względem wwożenia (wywożenia) materiałów lub sprzętu poprzez sprawdzanie ładunku. W przypadku stwierdzenia niezgodności/wątpliwości zatrzymanie pojazdu i niezwłoczne powiadomienie Oficera Dyżurnego CPSP;
2. Nie wpuszczanie pojazdów i osób nieposiadających ważnych dokumentów uprawniających do przebywania na terenie CPSP (KW- 5319);
3. Zezwalanie na wjazd (wejście) interesantów na terenie CPSP, po uprzedniej zgodzie Oficera Dyżurnego CPSP oraz powiadomieniu osoby uprawnionej do odbioru interesanta;
4. Powiadomienie Oficera Dyżurnego CPSP w przypadku stwierdzenia nieuzasadnionego przebywania osób postronnych w CPSP (KW- 5319);
5. Realizacja zadań wynikających z zapisów w Instrukcjach i Regulaminach znajdujących się w miejscu pełnienia dyżuru;
6. Powiadomienie Oficera Dyżurnego CPSP o wszystkich zaistniałych zdarzeniach i odnotowanie ich w książce meldunków;
7. Dbanie o czystość i wyposażenie pomieszczeń, w których pełni się dyżur;
8. Przestrzeganie zasad ochrony informacji niejawnych, które wymagają ochrony przed nieuprawnionym ujawnieniem zgodnie z wymogami ujętymi w Ustawie o ochronie informacji niejawnych;
9. Kwaterowanie w pokojach osób przyjeżdżających, na podstawie posiadanej listy (przekazanie pokoi, wpisanie danych do książki meldunkowej i sprawdzenie ich z dokumentem tożsamości, a w przypadku przekazywana większej ilości pokoi osobie do tego upoważnionej, a następnie sporządzanie protokołu);
10. Prowadzenie ewidencji stanu dostępności miejsc w pokojach budynku nr 165 na tablicy poglądowej umieszczonej na ścianie recepcji; powiadomienie Oficera Dyżurnego CPSP w przypadkach stwierdzenia nieuzasadnionego przebywania osób postronnych w rejonie budynku nr 165 oraz o sytuacjach kryzysowych i innych zaistniałych zdarzeniach(np. włączenie alarmu włamaniowego, włączenie alarmu przeciwpożarowego, zanik prądu) mogących mieć wpływa na sprawne funkcjonowanie budynku nr 165;
11. Dokonywanie szczegółowego obchodu całego budynku nr 165 (segment A, B i C) minimum 4 razy w trakcje dyżuru, za każdym razem ewidencjonując fakt w książce meldunku;
12. Reagowanie na wszelkie przejawy łamania Regulaminu korzystania z części koszarowej Budynku Dowódczo- Sztabowo- Szkoleniowego: przez osoby z niego korzystające;
13. Udzielanie pomocy w sytuacjach kryzysowych np. gaszenie pożaru, ratowanie i udzielanie pierwszej pomocy innym osobom, w taki sposób, aby nie zaprzestać realizacji zadań służbowych.
Portier jest uprawniony do:
1. Wydawania, przyjmowania i przechowywania przepustek papierowych jednorazowych oraz elektronicznych kart dostępu z napisem GOŚĆ;
2. Otwierania pomieszczenia dla osób uprawnionych do pobierania kluczy z Elektronicznego Depozytora Kluczy;
3. Wydawania, przyjmowania i przechowywania kluczy do pokoju;
4. Sprawdzenie stanu i wyposażenie pokoi w trakcie odbioru kluczy od osób opuszczających pokoje;
5. Wpisanie usterek i braków w pokojach i pomieszczeniach ogólnego użytku do Książki Usterek, a następnie zgłaszanie ich kierownikowi Segmentu B budynku nr 165;
Wynagrodzenie 3030 zł brutto oraz dodatek za wysługę; godziny pracy: 8.00- 20.00, 20.00- 8.00; umowa na okres próbny

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • średnie ogólnokształcące
  • zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania:

  • dyspozycyjność, umiejętność pracy w zespole, zdolność do pracy pod presją czasu

Miejsce pracy: Poligonowa 1, 76-270 Zabłocie, powiat: słupski, woj: pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: CV

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/12/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy