Pomocników na lakiernię (także kobiety) od zaraz zatrudnimy! Łochowice

P.W. Chate Sp. j.

Łochowice, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Szukamy pracowników do wykonywania prac pomocniczych w lakierni w Łochowicach. Mile widziane także kobiety (do lżejszych czynności). Prace pomocnicze to przygotowywanie elementów przed lakierowaniem (np. szpachlowanie, szlifowanie, oklejanie) oraz po malowaniu (zdejmowanie zabezpieczeń, kompletowanie, pakowanie itp.).

Praca zmianowa. Warunki zatrudnienia i płacy ustalane indywidualnie. Osobom bez doświadczenia, pomocnikom, umożliwiamy przyuczenie do zawodu lakiernika.

Firma mieści się w Łochowicach przy ul. Ślesińskiej 3. Dojazd z Nakła lub z Bydgoszczy ok. 15 km (dobre połączenia PKS i BUS 408).

Zgłoszenia drogą mailową ułatwią rekrutację, a z kandydatami będziemy kontaktować się telefonicznie.

Prezentacja firmy

Produkcja konstrukcji metalowych i obróbka metali, oczyszczanie strumien... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji