Pomocnik w restauracji

Francja, okolice Courchevel, zagranica

ATERIMA WORK FR

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:
  • pomoc w przygotowywaniu potraw oraz przy obsłudze klientów
  • prace porządkowe na terenie obiektu
  • zmywanie naczyń
  • odśnieżanie

Wymagania:
  • dobra kondycja fizyczna
  • dyspozycyjność do rozpoczęcia zatrudnienia od 10 grudnia
  • podstawowa znajomość języka francuskiego lub angielskiego

Wybranym kandydatom oferujemy:
  • legalne zatrudnienie na terenie Francji
  • umowa o pracę podpisywana bezpośrednio z francuskim pracodawcą
  • zatrudnienie do kwietnia 2020 z możliwością przedłużenia
  • wynagrodzenie 1400 EUR netto miesięcznie ( 39 godz./ tyg.)
  • bezpłatne zakwaterowanie oraz  posiłek w dni robocze

ATERIMA jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną agencją zatrudnienia,... wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 24243.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
13/12/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia , Praca Praca fizyczna