ATERIMA WORK FR

Pomocnik w restauracji

ATERIMA WORK FR Francja, okolice Courchevel, ATERIMA WORK FR Umowa o pracę tymczasową
Obowiązki:
  • pomoc w przygotowywaniu potraw oraz przy obsłudze klientów
  • prace porządkowe na terenie obiektu
  • zmywanie naczyń
  • odśnieżanie

Wymagania:
  • dobra kondycja fizyczna
  • dyspozycyjność do rozpoczęcia zatrudnienia od 10 grudnia
  • podstawowa znajomość języka francuskiego lub angielskiego

Wybranym kandydatom oferujemy:
  • legalne zatrudnienie na terenie Francji
  • umowa o pracę podpisywana bezpośrednio z francuskim pracodawcą
  • zatrudnienie do kwietnia 2020 z możliwością przedłużenia
  • wynagrodzenie 1400 EUR netto miesięcznie ( 39 godz./ tyg.)
  • bezpłatne zakwaterowanie oraz  posiłek w dni robocze

Co jest dla Ciebie ważne?
Wiemy, że do dobrej pracy potrzebne są odpowiednie warunki. Dobrze znamy naszych kandydatów i świetnie rozumiemy, na czym szczególnie im zależy w pracy.
ATERIMA WORK FR ATERIMA WORK FR

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy