Pomocnik w drukarni / drukarz wielkoformatowy

Drukarnia Piga.pl Sp. z o.o.

Tychy, śląskie

Opis stanowiska pracy

Drukarnia piga posiada ponad 10-letnie doświadczenie w druku wielkoformatowym i technice reklamowej. Posiadamy nowoczesny i efektywny park maszynowy oraz doświadczony zespół Pracowników. Systematycznie, rok po roku, rozwijamy naszą działalność, dostarczając Klientom produkty najwyższej jakości.

Twoje zadania:
- aplikacje folii na wybrane produkty reklamowe
- druk na maszynach wielkoformatowych
- oprawa obrazów drukowanych
- inne prace pomocnicze przy procesie produkcuknych

Wymagania

-zaangażowanie i odpowiedzialność,
- sumienność i dokładność,
- umiejętność pracy w zespole,
- umiejętność pracy pod presją czasu.
- mile widziane doświadczenie w pracy w drukarni

Prezentacja firmy

Piga.pl to dynamicznie rozwijająca się, odpowiedzialna społecznie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Inne