Pomocnik w „Domu spokojnej starości”

Sozialwerk Heuser Verwaltungsgesellschaft mbH

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Firma Sozialwerk Heuser poszukuje osoby do podjęcia pracy w Domach Seniora na terenie Niemiec.

Altenpfleger/Pflegehelfer - mile widziani kadydaci bez szkoły medycznej, tylko ze zdobytym doświadczeniem w pracy nad pacjentami w opiece prywatnej.

Możliwość podjęcia pracy w Regionach:

  • Thüringen,
  • Nordrhein-Westfalen,
  • Bayern.

Dodatkowe informacje:

  • kandydatom zapewniamy pomoc i doradztwo (w języku polskim),
  • pokój personalny,
  • wsparcie na rozmowie kwalifikacyjnej,
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego,
  • umowa o pracę na okres 1 roku, 27 dni urlopu płatnego, pełny etat 40 godz. tygodniowo, umowa zawarta bezpośrednio z pracodawcą niemieckim.

 Wynagrodzenie:

Jako pomocnik Altenpfleger-mile widziani kadydaci, bez szkoły medycznej, tylko ze zdobytym doświadczeniem w pracy nad pacjentami w opiece prywatnej: 2900€ (miesięcznie)+ dodatki, legalne zatrudnienie, niemiecka umowa o pracę ze wszystkimi składkami.

Wymagania

Wymagania:

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie B1,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Życzliwość i otwartość na drugiego człowieka,
  • Prawo jazdy Kat.B (mile widziane).

Prezentacja firmy

Szukasz pracy za granica ? zglos sie do nas, byc moze mamy oferte pracy ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/12/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
13 000PLN - 14 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
soboty, niedziele, nocki i święta
Branża / kategoria:
Praca Uroda / Pielęgnacja / Branża kosmetyczna, Praca Opieka nad osobami starszymi, Praca Medycyna / Służba zdrowia