Pomocnik stolarni/ stolarz- Operator maszyn

Sosnowiec, śląskie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Wymagania

Opis stanowiska:

  • Proste prace na dziale stolarni
  • Kontrola jakości
  • Obsługa maszyn

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na produkcji
  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym (2 zmiany)
  • Sumienność, rzetelność, zaangażowanie

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w stabilnej firmie produkcyjnej
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową na pełny etat
  • Możliwość korzystania z pakietu Multisport, opieki medycznej Medicover oraz ubezpieczenia PZU na preferencyjnych warunkach

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
22/09/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna , Praca Praca na produkcji