Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 19/08/2018.

POMOCNIK ŚLUSARZA

Zabrze, śląskie

Sirocco Polska Sp. z o.o

Opis stanowiska pracy

  • umiejętność czytania rysunku technicznego mile widziana
  • umiejętność oraz doświadczenie w posługiwaniu się elektronarzędziami
  • umiejętność posługiwania się miarą oraz suwmiarką

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pakiet benefitów pozapłacowych (ZFŚS - dopłaty do wypoczynku, paczki świąteczne, ubezpieczenie grupowe)
  • jasną ścieżkę awansu
  • prace w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • szkolenia
  • umowę zlecenie

SIROCCO od ponad stu lat jest wiodącą firmą w dziedzinie wentylacji przemysłowej.

... Od początku istnienia dostarcza rozwiązania zaspakajające szeroki wachlarz potrzeb w dziedzinie wentylacji. Dzięki ciągłemu poszerzaniu i rozwojowi wiedzy fachowej w zakresie wentylacji i ochrony środowiska, Sirocco osiągnęło znaczącą pozycję – stało się przedsiębiorstwem produkcyjnym o międzynarodowym formacie.
Specjalność SIROCCO to rozległe know-how, indywidualne wykonawstwo oraz najwyższa jakość.
Gruntowna specjalistyczna wiedza dot. technicznego wykonawstwa wysoko wykwalifikowanych i stale szkolonych pracowników jak również praktyczne wypróbowanie odpowiednich procesów i przebiegów zgodnie z wytycznymi Systemu Zarządzania Jakością (ISO 9001) są gwarantem optymalnego serwisu technicznego i najwyższej jakości produktów.

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
08/08/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Praca fizyczna , Praca Inne , Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne