OTTO Work Force OTTO Work Force

Pomocnik ślusarza

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Dobrzeń Wielki

OTTO Work Force Europe Sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku:

Nr ref.: KZ/PS/10/2020

Opis stanowiska:
• Wykonanie prac ślusarskich;
• Obsługiwanie elektronarzędziami (Obsługa zgrzewarki ręcznej, szlifierki, wiertarki i wkrętarki akumulatorowej, wiertarki stacjonarnej, pił, robotów oraz innych urządzeń);
• Dbanie o jakość i estetykę produkowanych wyrobów, Dbanie o miejsce pracy, jego czystość i funkcjonalność;
• Wykonywanie wyrobów zgodnie z przyjętym harmonogramem oraz normami jakościowym;
• Przestrzeganie przepisów BHP i Ppoż. Wykonywanie innych , uzgodnionych z Przełożonym zadań

Oferujemy:
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową w dynamicznie rozwijającej się firmie
• Stabilne środowisko pracy, dobrą organizację zadań oraz miłą atmosferę w pracy
• Atrakcyjne wynagrodzenie + premia miesięczna

Oczekiwania:
• Gotowość i chęci do pracy fizycznej
• Motywacja do pracy i nabywania nowych umiejętności
• Dyspozycyjność do pracy w systemie trzy zmianowym
• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Jesteś zainteresowany ofertą pracy?
Prosimy o kontakt bezpośredni na adres:
Agencja Pracy OTTO
Opole, ul. 1 Maja 3-5 lub o aplikowanie przez stronę infopraca
Możesz przesłać aplikacje na adres mailowy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.