Opis stanowiska pracy

Praca w fabryce samochodów
Praca przy montażu części samochodowych
Praca w systemie dwuzmianowym
Wynagrodzenie od 16,07 Euro brutto na godzinę

Wymagania

Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
Punktualność
Samodzielność
Dyspozycyjność
Odpowiedzialny stosunek do pracy

Firma Loewe Zeitarbeit GmbH to agencja pracy działająca od 1983 roku wyłącznie na rynku... niemieckim. Główna siedziba firmy znajduje się w Monachium, a od 2015 posiadamy również filię w Regensburg. Nasi pracownicy delegowani są do pracy głównie w branży motoryzacyjnej i metalurgicznej. Oferujemy pracę w zakładach produkcyjnych, handlowych i logistyce.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
24/06/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Premie, dodatki:
Zgodnie z taryfikatorem IGZ
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive , Praca Praca na produkcji