Opis stanowiska pracy

Firma All Metal Technics Sp. z o.o poszukuje pracownika chętnego na wyjazd do Niemiec.

do obowiązków pracownika będzie należało bieżące wsparcie produkcji elementów stalowych, typu ogrodzenia, balustrady itp.

gwintowanie, wiercenie, przycinanie elementów stalowych. kontrola jakości blach pod kątem skaz. mile widziane doświadczenie w prowadzeniu wózka widłowego.

Praca na hali, jednozmianowa w małej rodzinnej firmie.

W zamian za wysoki profesjonalizm, oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie
- stałą współpracę
- pełen pakiet socjalny
- regularne zjazdy do Polski.
- darmowy przyjazd z Polski do Niemiec oraz z Niemiec do Polski.
- dodatkowe ubezpieczenie prywatne opłacane przez pracodawcę.
- dużą liczbę nadgodzin.
- darmowe zakwaterowanie w komfortowych warunkach.

Wymagania

Mile widziane doświadczenie w branży obróbki metali.

komunikatywna znajomość języka niemieckiego - niezbędna.

własny samochód.

Prezentacja firmy

Oferujemy Państwu szeroki wachlarz usług związanych z obróbką met... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/09/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie, Praca Praca na produkcji