Opis stanowiska pracy

Dla jednego z naszych klientów zagranicznych poszukujemy pomocników produkcji w dziale świeżych ryb.

Klient zajmuje się przetwarzaniem i uszlachetnianiem świeżych, jadalnych ryb i owoców morza, oraz dystrybucją do gastronomii, odbiorców detalicznych i prywatnych.

Szczegóły:
Rozpoczęcie projektu: od 11.10.2021r.
Zakończenie projektu: do końca 2021r.
Miejsce: 27572 Bremerhaven, okolice Brema, Niemcy

Tylko 10 wolnych wakatów!

Wymagania:
- podstawowa znajomość j. niemieckiego- wyższa stawka
- mile widziane własne auto na wyjazd- dodatek dt. amortyzacji własnego samochodu

Obowiązki:
- porcjowanie, nabijanie ryb na szaszłyki
- pakowanie ryb

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie wraz z dietą
- darmowe zakwaterowanie- w pełni wyposażone wraz z WIFI
- płatne dni wolne
- ubezpieczenie zdrowotne dla Ciebie i Twojej rodziny
- wsparcie polskiego Koordynatora na czas trwania projektu.

Osoby zainteresowanie zapraszam do kontaktu 504 293 615

HR International to nowoczesna agencja rekrutacyjna, która operuje na międzynarodowym... rynku pracy. Łączymy polskich pracowników z pracodawcami z całej Europy, którzy prowadzą działalność w różnych branżach. Należymy do Polskiego HR S.A., który funkcjonuje na międzynarodowym rynku HR od 1999 r. HR International Sp. z o. o. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 7562.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
07/09/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na magazynie , Praca Praca na produkcji