POMOCNIK produkcji okien i drzwi - proste prace - zorganizowana kwatera

German-Polish Job Center Mastalerz & Co. Sp. j.

Niemcy: Lipsk, zagranica

Opis stanowiska pracy

 GERMAN-POLISH JOB CENTER Sp. j. numer agencji 7135 www.gpjc.eu

poszukuje dla swojego Klienta do zakładów na terenie wschodnich Niemiec między Lipskiem a Wittembergą kandydatów/-ki na stanowiska:

    Pomocnik produkcji okien i drzwi

obsługa urządzeń pomiarowych
obsługa szlifierek, wyrzynarek, pił tarczowych

Oferujemy:

  • wynagrodzenie: 10,45  Euro brutto/godz
  • dodatek 8 Euro netto dziennie za znajomość j. niemeickiego
  • zorganizowane zakwaterowanie

- umowę o pracę zgodnie z warunkami niemieckimi

- przewidywany długoterminowy okres zatrudnienia

Wymagania

- min. podstawowa znajomość j. niemieckiego

- posiadanie samochodu osobowego

- umiejętność czytania rysunku technicznego

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą zajmującą się rekrutacją polskich pracowników do p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/06/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji