Pomocnik produkcji - Łódź śródmieście - 16 zł/h brutto location_on Łódź -

łódzkie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Szukasz pracy? Chcesz zdobyć nowe doświadczenie? To właściwy adres!

Obecnie dla naszego Klienta – lidera w branży opakowań, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Wymagania

Zakres obowiązków:

  • pomoc przy obsłudze wtryskarek przy produkcji opakowań,
  • kontrola jakości wyrobu gotowego,
  • pomoc przy pakowaniu gotowego produktu.

Oczekujemy:

  • doświadczenie w pracy przy produkcji,
  • terminowość wykonywanych zadań,
  • zdolności manualne,
  • gotowość do pracy w systemie czterobrygadowym.

Oferujemy:

  • umowę o pracę tymczasową, z perspektywą zatrudnienia, bezpośrednio przez Firmę po okresie próbnym,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • wynagrodzenie 16 zł/h brutto + do 200 zł premii frekwencyjnej,
  • możliwość korzystania z ubezpieczenia grupowego oraz karty Multisport oraz dodatkowych pakietów medycznych.

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
05/12/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna , Praca Praca na produkcji