POMOCNIK produkcji części metalowych bez doświadczenia

German-Polish Job Center Mastalerz & Co. Sp. j.

Niemcy, ok. Bamberg / Erlangen, zagranica

Opis stanowiska pracy

German-Polish Job Center Mastalerz & Co. Sp. j. poszukuje dla swojego Klienta na południowych Niemiec - ok. Bamberg / Erlangen kandydatów na stanowisko:

Pracownik produkcji (lakiernia proszkowa)

Zakres obowiązków

• szlifowanie ocynkowanych części

• zawieszanie części na hakach

• komisjonowanie, pakowanie

Oferujemy

• wynagrodzenie ok. 1550 – 1750 Euro netto/ miesięcznie

• zorganizowane zakwaterowanie lub dodatek do własnej kwatery

Wymagania

• podstawy niemieckiego

• dobra kondycja fizyczna

• własne auto

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą zajmującą się rekrutacją polskich pracowników do p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/06/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji