POMOCNIK PRODUKCJI – BRANŻA MEBLARSKA

Dako Job Center

WESTFALIA, zagranica

Dako Job Center Dako Job Center
Firma DAKO JOB CENTER z Gliwic (Nr Agencji 25369)
pilnie poszukuje:

Miejsce pracy: WESTFALIA

STANOWISKO PRACY:  POMOCNIK PRODUKCJI (M/W) – BRANŻA MEBLARSKA

MIEJSCE PRACY: NIEMCY/ OKOLICE BIELEFELD / WESTFALIA

WYJEDŹ Z NAMI I ZDOBĄDŹ BONUSY NA START*:

  • 80€ - DODATEK DO TRANSPORTU
  • 100€ - DODATEK DLA KIEROWCY

(oferta ograniczona czasowo)

*więcej informacji uzyskasz u naszego rekrutera

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
•       Prace związane z wkładaniem i wyjmowaniem

•       Prace montażowe

•       Kontrola wizualna i jakościowa

•       kompletacja zamówień

•       Pakowanie

WYMAGANIA:

 •       Pierwsze doświadczenia w branży meblarskiej

 •       Mile widziane ukończone szkolenie zawodowe

•       Niezależny sposób pracy i świadomość wysokiej jakości

OFERUJEMY:

  • ZATRUDNIENIE W OPARCIU O UMOWĘ O PRACĘ TYMCZASOWĄ - NA ROK
  • DODATEK DLA KIEROWCY ZA KAŻDY PRZEJECHANY KILOMETR
  • LICZNE DODATKI: ZA PRACĘ W GODZ. NOCNYCH, DODATEK ZA NADGODZINY
  • POMOC W ORGANIZACJI ZAKWATEROWANIA NA TERENIE NIEMIEC
  • WSPARCIE POLSKIEGO KOORDYNATORA
  • WYNAGRODZENIE ZAWSZE NA CZAS / €
  • LICZNE PREMIE I BONUSY: M.IN. SYSTEM POLEĆ PRACOWNIK

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.