Opis stanowiska pracy

Pracuj w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku. Aplikuj już dziś.

Mamy do zaoferowania:

·       pracę stałą z zatrudnieniem bezpośrednio u Klienta,

·       atrakcyjne wynagrodzenie,

·       możliwość rozwoju zawodowego,

·       nagrody i premie,

·       praca w systemie 3 zmianowym lub w systemie ciągłym

Do Twoich obowiązków będzie należało:

·       zapoznanie się z planem produkcji, realizacja zleceń produkcyjnych,

·       zabezpieczenie dostępności materiałów niezbędnych na linii produkcyjnej,

·       uczestnictwo w czynnościach przezbrajania,

·       kontrola działania maszyny,

·       utrzymanie linii produkcyjnej w należytej sprawności i czystości.

Wymagania

·       podstawy obsługi komputera,

·       gotowość do pracy zmianowej,

·       spostrzegawczość, dobra organizacja pracy, dokładność.

Prezentacja firmy

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/01/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Premie, dodatki:
Premie uznaniowe, dodatki za zmianowość
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji