Pomocnik operatora wytłaczarki

Dekra Praca Sp. z o.o.

Niepołomice, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:

• zasypywanie recyklerów odpadem mokrym i kontrola procesu recyklingu

• utylizacja odpadu mokrego do prasokontenera

• mycie tarcz i wózków po produkcji

• prowadzenie niezbędnej dokumentacji produkcyjnej

• współpraca z dziełem produkcji i utrzymania ruchu w celu zapewnienia ciągłości procesu

• czyszczenie strefy pracy i przestrzeganie standardów 5s

• przestrzeganie przepisów i regulaminów wewnętrznych

Czego od Ciebie oczekujemy:

• wykształcenia zawodowego/średniego

• mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym

• książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych

• mile widziane uprawnienia na wózki widłowe

• gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym, 4-brygadowym

• umiejętności pracy w zespole

• dokładności, sumienności i rzetelności w wykonywaniu obowiązków

• dobrej organizacji pracy

Co możemy Ci zaoferować?

• Zatrudnienie w firmie międzynarodowej w oparciu o umowę o pracę tymczasową

• Wynagrodzenie: 3800 zł brutto/m-c (3900 zł brutto po 6 m-cach pracy)

• Dodatki za pracę w nadgodzinach, godzinach nocnych, w niedziele i święta

• Dofinansowanie do codziennych obiadów

• Zestaw wysokiej jakości ubrań roboczych

• Dostęp do siłowni, możliwość zajęć z trenerem personalnym, konsultacji z dietetykiem

• Możliwość przystąpienia do programu Multisport

• Wsparcie opiekuna (tzw. Buddy) w początkowym okresie zatrudnienia

• Szkolenia wdrożeniowe i doskonalące

• Każdego dnia bezpłatnie, bez ograniczeń: pyszną kawę, herbatę, świeże owoce, wodę

• Imprezy integracyjne, pikniki rodzinne

Wymagania

Prezentacja firmy

DEKRA Praca Sp. z o.o. jest częścią niemieckiej firmy DEKRA AG, która ob... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/03/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji