Opis stanowiska pracy

miejsce pracy: Swarzędz – Jasin

Praca w systemie III zmianowym lub IV brygadowym

Obowiązki:
• Weryfikacja półproduktu podawanego do maszyny
• Praca przy linii produkcyjnej
• Wizualna kontrola jakościowa produktu gotowego
• Przygotowanie kontenerów oraz pakowanie produktu gotowego

Oferujemy:
• Zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie w oparciu o umowę o pracę
• Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowania
• Możliwość rozwoju i szkoleń
• Bogaty pakiet dodatkowych świadczeń (m.in. dofinansowanie wypoczynku, karta medyczna, bony na święta, dofinansowanie do karty do obiektów sportowych, premia za polecenie pracownika i inne).

Wymagania

• Wykształcenie minimum zasadnicze
• Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
• Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Prezentacja firmy

Inoutic to międzynarodowa firma, będąca częścią belgijskiej grupy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 miesiace, poźniej 1 rok
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
2 700PLN - 3 200PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
premia za frekwencję i bonus
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis