Pomocnik operatora - operator wózka widłowego

Plus Kadra Sp. z o.o.

Pustków-Osiedle, podkarpackie

Plus Kadra Sp. z o.o. – jest dynamiczną rozwijającą się ogólnopolską Agencją Zatrudnienia,Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego działająca na rynku od 2005 roku, wpisaną do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 1676.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Pustków-Osiedle

Zadania:
- wykonywanie zadań zgodnie zajmowanym stanowiskiem,
- przestrzeganie obowiązujących procedur.

Wymagania:
- zaangażowanie i duża motywacja do pracy,
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
- dokumenty potwierdzające kwalifikacje.

Oferujemy:
- pracę w systemie trzyzmianowym
od 6:00 do 14:00, 14:00 do 22:00, 22:00- 6:00,
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,
- wynagrodzenie od 12,00 - 14,50 zł brutto/godz.,
- dodatek do pracy zmianowej 200 do 500 zł brutto,
- 500 zł brutto za polecenie kandydata,
- premia miesięczna do 250 zł brutto.
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie cv lub kontakt telefoniczny pod nr 510 080 401.
Wojska Polskiego 3 (budynek Lisbud)
39-300 Mielec

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.