Pomocnik operatora maszyn

Skawina, małopolskie

ATERIMA

Opis stanowiska pracy

Do twoich obowiązków należeć będzie:
  • Kontrola jakości produkowanych elementów
  • Pomoc w obsłudze maszyny
  • Pomoc w wykonywaniu planu produkcji

  • Posiadasz dojazd do Skawiny (ul. F. Nila)
  • Posiadasz doświadczenie w pracy na produkcji (mile widziane)
  • Jesteś osobą dokładną i sumienną
  • Jesteś dyspozycyjny/a do rozpoczęcia pracy od zaraz

Wybranym kandydatom zaoferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie -Umowę o pracę tymczasową
  • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie dwuzmianowym (6-14; 14-22),
  • Wynagrodzenie na poziomie 2900 zł brutto/miesiąc
  • Przyjazną atmosferę pracy

ATERIMA jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną agencją zatrudnienia,... wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 7085.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
20/05/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji