Pomocnik Operatora Maszyn

Poznań, Opalenica, Kościan, wielkopolskie

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Zadania:
  • Wykonywanie prostych prac produkcyjnych
  • Obsługa maszyn produkcyjnych

Wymagania:
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Precyzyjność oraz dobra organizacja czasu pracy

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie! Rozbudowany system wynagrodzenia + gwarantowane premie regulaminowe. Twój wkład w pracę jest wynagradzany.
STAŁE ZATRUDNIENIE - umowa o pracę
Gwarantujemy dodatkowo:dofinansowanie do obiadów 50%, karta Sodexo, premia roczna, bony na święta, chip na napoje
Dodatki pozapłacowe - ubezpieczenie grupowe, karta sportowa
• praca w systemie brygadowym - zyskaj więcej dni wolnych!
Pracę zaczniesz od zaraz

Nr ref.: POM/002/TMI
Miejsce pracy: Dopiewo

ManpowerGroup, światowy lider innowacyjnych rozwiązań dla rynku pracy, od 2001 roku wspiera... swoich klientów i kandydatów w Polsce poprzez sieć blisko 70 agencji rozmieszczonych na terenie całego kraju. Organizacja oferuje unikalne usługi z obszaru HR dla firm i kandydatów, poprzez wachlarz swoich marek: ManpowerGroup™ Solutions, Manpower® oraz Experis™. Usługi ManpowerGroup w Polsce obejmują pracę tymczasową, rekrutację stałą i badanie kompetencji pracowników, zatrudnienie zewnętrzne, outsourcing procesów, doradztwo personalne, zarządzanie karierą oraz outplacement.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
05/12/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji