Pomocnik Operatora Maszyn

Poznań, Dopiewo, Nowy Tomyśl, Stęszew, Kościan, Skórzewo, wielkopolskie

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Oferujemy:

  •    Atrakcyjne wynagrodzenie! Rozbudowany system wynagrodzenia + gwarantowane premie regulaminowe.
  • Pierwszą podwyżkę, w wysokości 1100 zł już po 3 miesiącach pracy
  • STAŁE ZATRUDNIENIE - umowa o pracę

  •  Gwarantujemy dodatkowo: dofinansowanie do obiadów 50%, karta Sodexo, premia roczna, bony na święta, chip na napoje

  •  Dodatki pozapłacowe - ubezpieczenie grupowe, karta sportowa

  •  Pracę w systemie brygadowym - zyskaj więcej dni wolnych!

Wymagania:
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Wykształcenie zasadnicze zawodowe
  • Precyzyjność oraz dobra organizacja czasu pracy
  • Chęć do pracy oraz sumienność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

Zadania:

  • Pomoc w obsłudze maszyn produkcyjnych
  • Montaż i demontaż zespołów drukujących
  • Kontrola jakości
  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy

Nr ref.: POM/037/AMA
Miejsce pracy: Dopiewo

ManpowerGroup, światowy lider innowacyjnych rozwiązań dla rynku pracy, od 2001 roku wspiera... swoich klientów i kandydatów w Polsce poprzez sieć blisko 70 agencji rozmieszczonych na terenie całego kraju. Organizacja oferuje unikalne usługi z obszaru HR dla firm i kandydatów, poprzez wachlarz swoich marek: ManpowerGroup™ Solutions, Manpower® oraz Experis™. Usługi ManpowerGroup w Polsce obejmują pracę tymczasową, rekrutację stałą i badanie kompetencji pracowników, zatrudnienie zewnętrzne, outsourcing procesów, doradztwo personalne, zarządzanie karierą oraz outplacement.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
16/05/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji