POMOCNIK OPERATORA MASZYN PRZĘDZALNICZYCH

Łódź Widzew, łódzkie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta – wiodącego producenta przędzy, poszukujemy osób na stanowisko:

Wymagania

Przygotowaliśmy dla Ciebie:

  • umowę o pracę tymczasową na pełen etat z możliwością przejęcia przez Klienta,
  • rozwój kwalifikacji zawodowych w kierunku obsługi maszyn,
  • pakiet benefitów (Multisport, ubezpieczenie na życie, opiekę medyczną).

Poszukujemy chętnych osób do pracy w zakresie:

  • pomocy przy obsłudze maszyn Zinser, przewijarek,
  • pomocy w pracy na skręcalni,
  • czyszczenia maszyn.

Oczekujemy od Ciebie:

  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3 zmianowym,
  • motywacji i zaangażowania,
  • doświadczenie w pracy na produkcji mile widziane.

Chcesz się przekonać?

Nie czekaj i aplikuj klikając przycisk „APLIKUJ TUTAJ”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
23/06/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Praca Inne , Praca Praca fizyczna , Praca Praca na produkcji