ManpowerGroup Sp. z o.o.

Pomocnik Operatora Linii Produkcyjnej

Miejsce pracy: Zgierz, Stryków, Łódź, Łowicz, Łęczyca

Oferujemy:

  • Zatrudnienie bezpośrednie na podstawie umowy o pracę
  • Dofinansowanie do posiłków
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Wynagrodzenie od 4000zł brutto w górę zależnie od doświadczenia
  • Premie roczne uzależnione od wyników firmy
  • Bezpłatny transport pracowniczy z wielu miejscowości! Między inymi: Łódź Chojny, Łódź Retkinia, Łódź Dąbrowa, Konstantynów Łódzki - Aleksandrów Łódzki - Zgierz, Łęczyca - Ozorków, Łowicz - Głowno, Koluszki - Brzeziny, Krępa - Łyszkowice - Głowno

Od Kandydata oczekujemy:

  • Dokładności
  • Dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym
  • Podstawowej umiejętności obsługi komputera
  • Mile widziane doświadczenie przy obsłudze maszyn produkcyjnych

Zadania na stanowisku :

  • Samodzielna obsługa linii produkcyjnej - zapewniamy szkolenia, wszystkiego Cię nauczymy!
  • Regulacja maszyn i nadzór nad ich prawidłowym działaniem
  • Wypełnianie raportów w programie Excel oraz prowadzenie dokumentacji produktowej

Zainteresowany/a?

już teraz - nie czekaj!

Masz pytania? Napisz sms o treści OLP Stryków pod numer 696078140- oddzwonimy!

Miejsce pracy: Stryków
Nr. ref.: OLP/097/PTO
Oferta dotyczy pracy stałej

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy