Pomocnik odlewniczy, 1595-1795 euro na rękę, zakwaterowanie, niemiecka umowa

ASMO Solutions

Niemcy, zagranica

OPIS OFERTY:

  • Praca w okolicy Dortmundu
  • Firma jest liderem w produkcji wysokiej jakości stali nierdzewnej
  • Obowiązki: przygotowywanie piecy odlewniczych, czyszczenie form
  • Praca na 3 zmiany od pon. do pt.
  • Soboty są dodatkowo płatne
  • Wdrożenie na terenie firmy

OFERUJEMY:

  • Wynagrodzenie 1595-1795 euro netto (na rękę)
  • Możliwość pobierania zaliczek
  • Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Dodatkowe świadczenia socjalne: Kindergeld 250€/dziecko, ubezpieczenie, składki na niemiecką emeryturę
  • Umowę do podpisania przed wyjazdem do pracy
  • Pomoc i opiekę ze strony polskojęzycznego koordynatora 24/7
  • Zakwaterowanie
  • Stabilizację w zatrudnieniu
  • Pracę od zaraz

WYMAGANE:

  • Komunikatywnej znajomości niemieckiego
  • Doświadczenia w branży hutniczej, w obszarze obróbki technicznej
  • Umiejętność obsługi wózka widłowego i suwnic