Pomocnik na magazynie - Chorzów - od zaraz!

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Chorzów, śląskie

Miejsce pracy: Chorzów

Zadania:

-proste prace magazynowe związane z przyjmowaniem towaru
-dbanie o porządek w miejscu pracy
-kompletowanie zamówień
-składanie, segregowanie i przenoszenie części samochodowych
-praca ze skanerem

Wymagania:

-dyspozycyjność do pracy od zaraz
-chęć i motywacja do podjęcia zlecenia
-zdolności manualne
-sumienność i rzetelność
-ukończone 18 lat
- nie musisz mieć doświadczenia – wszystkiego Cię nauczymy !

Oferujemy:

-praca dorywcza/sezonowa
-zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
-atrakcyjne wynagrodzenie - stawka godzinowa
-możliwość nabycia ciekawego doświadczenia
-możliwość rozpoczęcia od zaraz

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials