Pomocnik Mechanika - praca od zaraz!

Lublin, lubelskie

Adecco Poland Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Co możesz z nami zyskać?

  • Możliwość współpracy z prestiżową firmą na rynku lubelskim;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową, z możliwością stałej współpracy;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie- 19zł brutto/h + 20% dodatku zmianowego;
  • Zdobycie cennego doświadczenia w obszarze mechaniki oraz budowy maszyn;
  • Rozwój w strukturach firmy.

Czego oczekujemy?

  • Wykształcenia min. średniego technicznego;
  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku pomocnik mechanika, operator maszyn;
  • Dyspozycyjności do pracy w systemie 4-brygadowym;
  • Chęci i motywacji do podjęcia stałej współpracy;
  • Dojazdu do pracy na Specjalną Strefę Ekonomiczną.

Czym będziesz się zajmować?

  • Kontrolą procesu produkcyjnego;
  • Pomocą przy wykonywaniu pomiarów z użyciem suwmiarki, mikrometru, szczelinomierza;
  • Diagnozowaniem przyczyn powstawania wad i awarii;
  • Pomocą przy wymianie zużytych lub uszkodzonych elementów oraz usuwaniem awarii maszyn i urządzeń

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Numer referencyjny: PM/03/2020/LUB/KO

Adecco Poland Sp. z o.o. belongs to Adecco Group - the world’s leading provider of HR... solutions, we have a network of 5,100 branches, in over 60 countries and territories around the world. We have been present in Poland since 1994. In 2014, work through Adecco Poland found more than 46 000 people. Adecco Poland Sp. z o.o. is an Employment Agency (Certificate No. 364).   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
29/03/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna , Praca Praca na produkcji